Privyrobenie/zárobok tancom a striptízom, obsluhou hore bez, lap dance...

Ponúkaš služby, aké sprostredkuje tento web a máš záujem o spoluprácu?

Tancuješ, robíš alebo chcela by si robiť striptíz, hostesku, go-go tanečnicu, topless obsluhu, živé erotické shows alebo čokoľvek podobné? Hľadáš privyrobenie/zárobok tancom a striptízom, prípadne súvisiacimi formami ako hostessingom, obsluhou hore bez, poskytovaním table či lap dance, rôznymi viac či menej pikantnými shows? Alebo jednoducho našla si tento web a rada by si cestou diskusie našla spôsob a formu možnej spolupráce?

Ponúkam privyrobenie/zárobok tancom a striptízom

jednoducho tvojím zaradením do mojej databázy. Tvojou prezentáciou na tejto webstránke. Sama vidíš, čo všetko zákazníkom poskytujem a ako presne prebiehajú tanečné vystúpenia a shows pod mojou taktovkou. Avšak som prístupný aj hľadaniu a realizácii ďalších možností. Okrem sprostredkovania prostitúcie, čo by bolo ilegálne, rád ponúknem potenciálnym klientom čokoľvek, na čom obaja – ty ako účinkujúca * a ja ako sprostredkovateľ a manažér – zarobíme.

* Píšem v ženskom rode, pretože majoritná časť záujemkýň o privyrobenie/zárobok tancom a striptízom sú ženy. Samozrejme, v žiadnom prípade to neznamená, že ako muž, pár alebo skupina ma nemôžete osloviť. Naopak. Mužskí striptéri ako aj performeri rôznych iných shows sú vyhľadávaní a žiadaní.

Prirodzene, portfólio mojej činnosti je podstatne širšie. Privyrobenie a zárobok tu opísanými formami je iba maličkým zlomkom toho, čo ti dokážem ponúknuť v prípade, že hľadáš tzv. rýchle peniaze. Sprostredkovať ti okrem tancovania, topless obsluhy či všemožných show zo škály tohto webu dokážem rôzne fotenia (od glamour cez akty až po erotiku), filmovania amatérskeho aj profesionálneho porna atď., atď.

Presnú formu našej spolupráce preberieme na stretnutí,

ktoré skôr či neskôr bude zrejme nevyhnutné. Kontaktuj ma a na všetkom ostatnom sa dohodneme.